Жіноча сумка No 9121

660 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 2 000 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 9121
+380 (50) 615-24-20
Наталія
- +380 (50) 871-63-08Мехмет
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка № 9121

Стильна жіноча сумка — ідеальне поєднання елегантності та практичності. Виконана з якісних матеріалів, має продуманий внутрішній простір для зручного зберігання всіх необхідних речей. Підходить як для повсякденних образів, так і для особливих випадків.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 30.5 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень | 1 |
| Основні атрибути | |
| Тип | Сумка |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Жіночий |
| Тип призначення | Жіноча сумка No 9121 |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
- Ціна: 660 ₴
