Сумка месенджер через плече No 699
Новинка

170 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 2 000 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14
+380 (50) 615-24-20
Наталія
- +380 (50) 871-63-08Мехмет
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка месенджер через плече No 699
Сумка-месенджер обладнана регульованим ременем, який дає змогу носити її через плече, забезпечуючи максимальний комфорт і свободу рухів. Одне основне відділення та додаткові кишені закриваються на блискавку, що гарантує безпечне зберігання всіх необхідних речей, як-от документи, телефон, гаманець та ключі.
Розмір: 18 × 13 × 5 см

Особливості:
- Класичний і стильний дизайн
- Міцні та якісні матеріали
- Регульований ремінь для зручності носіння через плече
- Основні відділення і додаткові кишені на блискавці
- Підходить для повсякденного використання та ділових зустрічей
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Спортивний |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Синій |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 13 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень | 1 |
| Основні атрибути | |
| Тип | Сумка |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Жіночий |
| Тип призначення | Сумка мессенджер через плечо № 699 |
| Особливості | Регульований пояс |
| Товщина | 5 см |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Максимальний обхват талії | 150 см |
- Ціна: 170 ₴

