Сумка месенджер через плече дитяча No 228
Новинка

180 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 2 000 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 228
+380 (50) 615-24-20
Наталія
- +380 (50) 871-63-08Мехмет
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка месенджер через плече дитяча No 228
Ця чарівна та практична дитяча сумка-месенджер стане чудовим аксесуаром для вашої дитини. З яскравим і привабливим дизайном, вона ідеально підходить для прогулянок або активного відпочинку. Сумка виготовлена з високоякісних матеріалів, що забезпечує її довговічність і комфорт під час використання.
Сумка-месенджер обладнана регульованим ременем, який дає змогу носити її через плече, забезпечуючи максимальну зручність і свободу рухів. Основне відділення та додаткова кишеня закриваються на блискавку, що гарантує надійне зберігання всіх необхідних речей, як-от іграшки, телефон та інші невеликі предмети.
Розмір: 20 × 15 × 7 см

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 7 см |
| Висота | 20 см |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Месенджер/Поштовий |
| Ручки | Одна |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Молодіжний |
| Довжина: | 15 см |
| Матеріал | Оксфорд 1000 |
| Підкладка | 1 |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Сумка мессенджер через плечо детская № 228 |
- Ціна: 180 ₴

