Сумка-шоппер жіноча джинсова No 6
Новинка

290 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 2 000 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6
+380 (50) 615-24-20
Наталія
- +380 (50) 871-63-08Мехмет
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка-шоппер жіноча джинсова No 6
Жіноча сумка-шопер із джинси — це вдале поєднання повсякденного стилю, місткості та практичності. Вона підійде як для активного міського життя, так і для поїздок, прогулянок або походу за покупками. Модель виготовлена зі щільного натурального деніму, що забезпечує її міцність, зносостійкість і легкість у догляді.
Особливості:
- Місткість: Зручний об'єм дає змогу легко розмістити всі необхідні речі: від продуктів до книг і спортивного спорядження.
- Зручні ручки: Довгі ручки забезпечують комфортне носіння на плечі, що дає змогу звільнити руки для інших справ.
- Яскравий дизайн: Модний і сучасний стиль дає змогу сумці гармонійно вписатися в будь-який образ, від casual до елегантнішого.
- Легкість у догляді: Текстиль легко чиститься, а також можна використовувати водовідштовхувальний засіб для захисту від забруднень.
Розмір: 42*35*10
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Довжина: | 42 см |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Тканина |
| Користувацькі характеристики | |
| Візерунки та принти | Малюнок |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Ручки | 67 |
| Тип призначення | Сумка-шоппер женская джинсовая № 6 |
| Товщина | 10 см |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Основні атрибути | |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Сумка |
- Ціна: 290 ₴


