Поясна сумка бананка чоловіча No 34н
Новинка

150 ₴
Мінімальне замовлення — 3 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 2 000 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 34н
+380 (50) 615-24-20
Наталія
- +380 (50) 871-63-08Мехмет
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поясна сумка бананка чоловіча No 34н стильна та практична
Сумка-бананка обладнана регульованим ременем, який дає змогу носити її на поясі або через плече, забезпечуючи максимальну зручність і свободу рухів. Основне відділення та додаткові кишені застібаються на блискавку, що гарантує безпечне зберігання всіх необхідних речей, як-от телефон, гаманець, ключі та інші аксесуари.
Розмір: 33 × 15 × 8 см

Особливості:
- Класичний чорний колір, що підходить для будь-якого стилю
- Міцні та якісні матеріали
- Регульований ремінь для зручності носіння
- Основне відділення та додаткові кишені на блискавці для надійного зберігання речей
- Універсальність: підходить для будь-яких повсякденних завдань та активного відпочинку
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Оксфорд |
| Кількість відділень | 2 |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Регульований пояс, Кріплення на пояс |
| Максимальний обхват талії | 140 см |
| Довжина | 30 см |
| Висота | 15 см |
| Товщина | 8 см |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Тип призначення | Поясная сумка бананка мужская № 34н |
| Основні атрибути | |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 8 см |
| Розмір | Середній |
| Тип | Сумка |
- Ціна: 150 ₴
- Мінімальне замовлення: 3 шт.






